Ogłoszenia parafialne 21.01.2024

1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest w kościele jako Niedziela Słowa Bożego. W naszej wspólnocie jest to Niedziela Adoracyjna, według diecezjalnej kolejki parafialnych adoracji. Msze Święte w dniu dzisiejszym o godzinie: 7.00, 9.00 oraz 11.00. Po południu zapraszam serdecznie Wszystkich na Bożonarodzeniowe Jasełka, przygotowane przez młodszych i starszych naszych parafian. Początek o godzinie 16.30. Obowiązkowo dzieci komunijne oraz uczniowie klasy VII i VII w ramach comiesięcznego spotkania w kościele.

2. W środę 24 stycznia wspominamy w liturgii Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora kościoła. W czwartek zakończymy tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan a w liturgii wspominamy święto Nawrócenia Św. Pawła. W piątek wspominamy św. Tymoteusza i Tytusa biskupów. W sobotę Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

3. W naszym kościele: we wtorek modlitwy do Świętego Antoniego, w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zapraszam na wspólną modlitwę.

4. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w ostatnim tygodniu i dzisiaj na cele parafialne. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za pracę przy odśnieżaniu.

5. Za tydzień po południowej Mszy Świętej – spotkanie opłatkowe dla Rady Parafialnej, Caritas oraz innych grup dorosłych zaangażowanych na co dzień w funkcjonowanie naszej parafii.

6. Obchodzącym w tym tygodniu swoje Urodziny, Imieniny czy inne Jubileusze – składamy NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA. Niech Pan Bóg błogosławi!

Ks. Stanisław.