Zapraszamy na aukcję "Rozświetl naszą Parafię" - licytacja obrazu

Parafia NMP Częstochowskiej w Starych Żukowicach
zaprasza do aukcji

“Rozświetl naszą Parafię”

polegającą na licytacji Obrazu na płótnie
o wymiarach 70x100 cm
z drewnianą ramą w kolorze brązowym.

Regulamin:

• Licytacja zakończy się 2 Grudnia 2023 r. (sobota) o godzinie 21:00 poprzez propozycję najwyższej kwoty i zapisanie jej w komentarzu pod zdjęciem Licytacji na profilu FB. Link do licytacji znajduje się pod Regulaminem.
  • Zwycięzca zostanie ogłoszony w komentarzu końcowym z wynikami Licytacji oraz na niedzielnych Mszach Świętych w Parafi Stare Żukowice 3 Grudnia, z prośbą o dokonanie wpłaty na konto Parafii (nr. konta dostępny na samym dole strony). Po dokonaniu wpłaty prosimy o kontakt z kancelarią Parafii w celu przekazania obrazu.
  • Zachęcamy do grupowego udziału osób, które np. za cel obiorą sobie przekazanie obrazu do miejsca publicznego, wówczas organizator zapewnia o dodatkowej tablicy pamiątkowej w ramce z listą osób - fundatorów.
  • Niezależnie jednak czy to Grupa czy jedna osoba, najwyższa kwota wygrywa!
  • Cel Licytacji to wymiana Żarówek w naszym Kościele oraz zakup ozdób i oświetlenia świątecznego.

Niech Twoja pomysłowość w Licytacji oświetli naszą Świątynię,
a obraz kościoła będzie pamiątką tego dzieła.

KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO LICYTACJI

192032