MSZA ŚW. DLA CHORYCH ORAZ ODNOWIENIE PRZYRZECZEŃ MAŁŻEŃSKICH

W czasie Misji Świętych na szczególna uwagę zasługują te dni misyjnego programu, kiedy ojcowie Misjonarze spotykają się na modlitwie z Chorymi danej parafii, jak też wracają wraz z obecnymi w kościele Małżonkami, do chwili, gdy zawierali Oni Sakrament Małżeństwa, ślubując sobie Miłość, Wierność, Uczciwość Małżeńską oraz to, że pozostaną z sobą aż do śmierci.

Należy zauważyć, że w naszym kościele było obecnych wielu chorych i starszych. Podobnie było, gdy na modlitwę dotarły pary małżeńskie naszej parafii. Ojcom Misjonarzom dziękujemy za poprowadzenie modlitwy i z Chorymi i z Małżonkami. Dziękujemy też za Udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych, zarówno w kosciele, jak i później na terenie naszej parafii. (Odwiedzał Chorych ojciec Wiesław).

Kilka pamiątkowych zdjęć przypomni nam jeszcze raz o tamtych chwilach z czasu Misji Świętych.

Ks. proboszcz

192169