DROGA KRZYŻOWA W CZASIE MISJI ŚWIĘTYCH

Jednym z ważniejszych punktów naszych Świętych Misji była Droga Krzyżowa w plenerze. Trasę Drogi Krzyżowej wyznaczył ks. proboszcz, a okolicznościowe Krzyże z numerami danej Stacji umieścili na trasie Drogi Krzyżowej panowie: Tomasz Ocłoń oraz Janusz Kiełbasa.  Ponieważ poszliśmy, gdy już było ciemno, bezcenna okazała się pomoc Strażaków, którzy zapewnili nam bezpieczeństwo, a także ponieśli krzyż przez pewien odcinek Drogi. Rozważania poprowadzili ojcowie Misjonarze.

W miarę możliwości poszczególne „stany” angażowały się w niesienie krzyża. Podziękowania dla Gabrysi Szatko oraz Nikoli Ziarko za to, że wytrwale stały z pochodniami przy każdej Stacji Drogi Krzyżowej. Dziękujemy obecnym Ministrantom i Lektorom. Dziękujemy p. Łukaszowi Kiełbasie za bezpłatne przekazanie drzewa na wykonanie misyjnego krzyża, który wykonał stolarz z Jodłowej p. Jarosław Płaziński, a pomalowania dokonała  p. Edyta Ziarko. Bóg zapłać!

Dziękujemy Wszystkim obecnym na Misyjnej Drodze Krzyżowej. Dziękujemy ponadto naszemu kościelnemu Piotrowi Malcowi za robienie pamiątkowych zdjęć, które znajdują się poniżej.

191793