Zaproszenie na koncert ku czci Jana Pawła II

SZCZĘŚĆ BOŻE,

W niedzielę 22 października o godz. 16:00, z racji Święta Św. Jana Pawła II patrona Małopolski i 45 rocznicy wyboru na Papieża, wspólnota parafialna Świętego Krzyża i Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnowie - Krzyżu, zaprasza na koncert ku czci i pamięci Św. Jana Pawła II, naszego wielkiego rodaka. Zaprezentuje się Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej. Będzie to równocześnie koncert charytatywny którym pragniemy wesprzeć Polaków mieszkających w Zaporożu.

Ks. Jerzy Jurczyk, który otacza opieką duszpasterską mieszkających w Zaporożu Polaków, prowadzi Dom Polski i Polską Szkołę im. Feliksa Mowczanowskiego oraz Stowarzyszenie Kultury Polskiej im. Św. Jana Pawła II. Niedaleko Zaporoża we wsi Bogatyriwka mieszka stu Polaków i ich potomków przesiedlonych z Kazachstanu.

Zaprasza Proboszcz parafii Św. Krzyża w Tarnowie:  ks. Jacek Olszak

192390