Zaproszenie na procesję różańcową ulicami Tarnowa

W niedzielę 22 października serdecznie zapraszamy mieszkańców Tarnowa i okolic do wzięcia udziału w corocznej procesji różańcowej ulicami Tarnowa. Hasłem przewodnim tegorocznej procesji będą słowa: „Do Syna Swego Nas Prowadź”. Wierząc w moc modlitwy różańcowej, która buduje również jedność między ludźmi, będziemy modlić się za siebie nawzajem, za nasze rodziny, parafie, Kościół i Ojczyznę oraz w intencjach szczególnie nam bliskich.

Procesja różańcowa rozpocznie się przy sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na Burku o godz. 18:30, a następnie podąży ulicami: Najświętszej Marii Panny, Konarskiego, Gumniską, Mostową i Lwowską. Zakończenie procesji w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Prosimy o zabranie ze sobą lampionów.

192392