Ogłoszenia parafilane 22.05.2022

VI NIEDZIELA OKRESU WIELKANOCNEGO

1. Porządek Mszy Świętych:7.00;10.00:15.00.

2. Wizytacja kanoniczna w parafii Pawęzów. U nas w październiku. Wizytuje ks. bp Artur Ważny.

3. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o 18.00. W niedziele o 15.00 następnie Msza Święta.

5.W poniedziałek, wtorek i środę przypadają kwartalne Dni modlitw o urodzaje przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego. (dawne Dni Krzyżowe). Zapraszamy na modlitwę. Godzina 18.00. Najpierw procesja do krzyża misyjnego, a następnie Msza Święta. W czasie procesji Litania do Wszystkich Świętych.

6. W tygodniu wspominamy:wtorek N.M.P Wspomożycielki Wiernych; czwartek Św. Filipa Nereusza, kapłana. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7. W czwartek Dzień Matki. Uroczysta Akademia.

8. Podziękowanie za prace wykonane w tygodniu. Co zrobiono: pomalowano dach na plebani, schody strona północna, renowacja krzyż, uszyto nowe flagi na maszty przed kościołem.

9. Przed nami opróżnienie kontenera przy cmentarzu. Malowanie dachu na kaplicy. Schody przy wyjściach bocznych.

11. Bóg zapłać za ofiary, również od rodziców i młodzieży Bierzmowanej.

12. Życzenia Imieninowe, Urodzinowe i Jubileuszowe.

13. Loteria w Dzień Matki – obrazek z błogosławiona Pauliną Jaricot upoważnia do wzięcia udziału w losowaniu. Początek spotkania – godzina 18.00.

14. Prasa katolicka oraz zdjęcie (gratis) z wizerunkiem naszego prezbiterium.

15. Spotkanie Rady Parafialnej oraz Parafialnej Komisji Synodalnej w niedziele 29 maja po Mszy o godzinie 15.00.

ks. Stanisław